Sposoby dostawy

Twoje przesyłki dostarczamy na kilka różnych sposobów. Na czas jej otrzymania składa się czas realizacji zamówienia i czas jaki potrzebny jest firmie kurierskiej, bądź poczcie na dostarczenie przesyłki.

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

Czas realizacji

W każdym opisie produktu, podajemy przybliżony czas realizacji. Jest to czas orientacyjny, który może się wydłużyć. Jeżeli zamawiają Państwo kilka produktów o dostępności "natychmiast", a jeden dodatkowy ma oznaczoną dostępność na "72 godziny" to zamówienie jest realizowane w momencie gdy zostanie całkowicie skompletowane chyba że poinformują Państwo o rozłączeniu zamówień. Do czasu realizacji liczą się tylko dni robocze.

Czas dostawy - Informacje wspólne

Numeru listu przewozowego otrzymujecie Państwo smsem i e-mailem w momencie kiedy zostaje on przydzielony przez firmę dostarczającą paczkę. Dzięki niemu odwiedzając stronę przewoźnika jesteście Państwo w stanie sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka. Warto pamiętać, że każdą przesyłkę można zamówić do firmy.

Czas dostawy - Kurier Pocztex (Poczta Polska)

Czas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską (według regulaminu Poczty Polskiej jest to wypracowany standard) wynosi 2-3 dni robocze (może wydłużyć się do kilkunastu dni). Listonosze "Poczty Polskiej" dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Czas dostawy - Paczkomaty/InPost

Czas dostawy przesyłek przez firmę InPost, właściciela Paczkomatów 24/7 wynosi 1-2 dni robocze licząc po dniu nadania paczki. W 99% paczki trafiają do wybranego paczkomatu już w pierwszej dobie od nadania. W większości paczkomatów istnieje możliwość płatności kartą za zamówienie.

Czas dostawy - Firma kurierska GLS

Czas dostawy przesyłek firmą kurierską "GLS" wynosi: 24 godziny - na drugi dzień po nadaniu przesyłki (podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska GLS dostarcza przesyłki od godziny 10:00 do 18:00 w zależności od strefy doręczeń. Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę przyjazdu, gdyż wiąże się to z dodatkową opłatą.

Odbiór osobisty

Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy. W tym przypadku nie ponoszą Państwo żadnych kosztów dostawy, prócz własnych - dojazdu. W siedzibie firmy realizujemy tylko płatności kartami. Możliwe jest wcześniejsze przekazanie zapłaty korzystając z przelewu na rachunek bankowy lub z usług płatności elektronicznych przelewy24.pl.

Wysyłka za granicę

Realizujemy wysyłki za granicę. Wystawiamy Faktury Europejskie z 0 stawką VAT. W sprawie uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną [email protected].

We also send goods abroad. If you would like to make an order please e-mail us at [email protected]

Dlaczego warto u nas kupować?

Dopisz się do newslettera i zgarnij 20 zł na zakupy!